Vítejte na stránkách polikliniky ambulantních specialistů Medico.

Jsme jedna z posledních poliklinik výhradně v českých rukou již 25 let.

UŠNÍ-NOSNÍ-KRČNÍ - změna ordinačních hodin ZDE.

ALERGOLOGIE - změna ordinačních hodin ZDE.

VJEZD NA PARKOVIŠTĚ je od 14.2.2018 omezen (vzhledem k budování nové lávky přes ulici Opatovskou). Vjezd je možný v místě stávajícího výjezdu, kde je dopravním značením upraven obousměrný provoz. Žádáme Vás o striktní dodržování dopravního značení a zvýšenou opatrnost při vjezdu a výjezdu z parkoviště. Po dobu stavebních úprav nebude parkoviště zpoplatněno.

VSTUP DO POLIKLINIKY není možný hlavním vchodem v 1. patře (od lékárny) z důvodu opravy chodníku. Do polikliniky se v současné době dostanete pouze některým ze 3 vchodů přímo z parkoviště (1 vstup ze strany ulice Opatovská/po schodech nebo 2 bezbariérové vstupy přes dětské oddělení z boku budovy).  Děkujeme za pochopení. 

UPOZORNĚNÍ:

  • prosíme, aby děti do 18 let docházely na vyšetření v doprovodu rodiče (zákonného zástupce)
  • v ordinaci můžeme ošetřit posledního klienta 30 minut před ukončením ordinačních hodin

Děkujeme za pochopení, tým Medico


Vítáme Vás v Poliklinice ambulantních specialistů Medico. Toto zdravotnické zařízení slaví v letošním roce 25. výročí vzniku a po celou dobu svého působení se snaží vytvářet co nejpříjemnější prostředí a omezovat stres nemocných na minimum.

Lékaři Polikliniky Medico jsou kvalitními odborníky ve specializovaných oborech interna a kardiologie, alergologie a imunologie, ušní-nosní-krční a foniatrie, neurologie a rehabilitace, ortopedie, onkologie, a dermatologie. Ordinace jsou vybavené nejmodernější diagnostickou technikou. Zdravotní péči poskytujeme od 7 do 19 hodin.

Poliklinika ambulantních specialistů Medico se dlouhodobě zabývá poskytováním pracovně-lékařských služeb, které jsou orientovány na potřeby klientů z řad podnikatelské, státní i neziskové sféry. Nabízíme Vám provedení všech druhů pracovně-lékařských prohlídek: vstupních, periodických, následných a výstupních. Více informací naleznete ZDE.

Preventivní programy

Poliklinika Medico zajišťuje pro klienty následující preventivní programy:


Kontakt

Informace Vám podáme na telefonním čísle 230 234 960 nebo na mobilním telefonu 736 504 978 (recepce).

Žádáme klienty, kteří se nemohou dostavit v době, na kterou se objednali, aby tuto skutečnost zatelefonovali do příslušné ordinace. Předem děkujeme, tým Medico.

Upozorňujeme klienty, aby se ve vlastním zájmu seznámili s provozní dobou jednotlivých ordinací (kliknutím na příslušnou odbornost)!


Provozní doba od 1.1.2017

Pondělí 07.00 - 19.00
Úterý 07.00 - 19.00
Středa 07.00 - 19.00
Čtvrtek 07.00 - 19.00
Pátek 07.00 - 13.00

Kontakty

Adresa:
Poliklinika Opatovská
Opatovská 1763
Praha 4, Chodov
149 00

 

Telefon: 230 234 960

 

Hlasové a sluchové centrum Praha